Hlava a Hlava, s.r.o. - finance, investiční projekty, business

PŘEDSTAVENÍ PARTNERŮ SPOLEČNOSTI 1

Ing. Robert Hlava

společník

ředitel společnosti

Ing. Robert Hlava

Absolvent VUT Brno, Fakulta stavební, obor Ekonomika a řízení v roce 1993. Praxi ve finančních službách získal na pozicích v ČSOB, a.s., kde pracoval mimo jiné jako ředitel pobočky a ředitel obchodních vztahů v korporátní divizi. Následně od roku 2002 pracoval v rámci skupiny PPF, a.s. jako ředitel pobočky České pojišťovny, a.s., generální ředitel a předseda představenstva ČP Invest, investiční společnosti, a.s. a náměstek generálního ředitele České pojišťovny, a.s. pro retailový prodej.

Zároveň fungoval v pozicích ve statutárních orgánech – představenstvu Penzijního fondu České pojišťovny, a.s. a Generali Real Estate Fund CEE, a.s..

V roce 2014 založil vlastní společnost Hlava a Hlava, s.r.o., kde pracuje jako ředitel a zároveň spolumajitel. Vždy si zakládal na výrazně proklientském přístupu a pevných obchodních vztazích.

Vojtěch Ščevík

společník

obchodní ředitel

Vojtěch Ščevík

Svoji profesní kariéru v oblasti pojišťovnictví začal budovat od roku 1992, kdy postupně pracoval ve společnostech Česká pojišťovna a.s., Winterthur a.s., a Allianz a.s., většinou na manažerských pozicích.

Od roku 2007 do roku 2012 působil jako obchodní ředitel společnosti Home Credit a.s. pro Českou republiku a Slovensko. Podařilo se mu např. zavést sytém vrácení úroků u splátkových produktů, který postupně přebírala řada společností jak v ČR tak na Slovensku. Za velkou profesní školu považuje zhruba rok a půl trvající  projektovou spolupráci se společností McKinsey.

„Vždy jsem pracoval maximálně férově a jsem přesvědčen, že co zaseju, to také sklidím.“

JUDr. Michal Cpin

společník

provozní ředitel

JUDr. Michal Cpin

Absolvent právnické fakulty Masarykovy University v Brně v roce 1993, s dlouholetou praxí v oblasti bankovnictví a investic.

Odbornou praxi získával působením v bankovních ústavech zejména Česká spořitelna, Banka Haná, IPB, ČSOB, v letech 2003-2007 působil v nadnárodní společnosti CBI (dříve součást holdingu ABB), od roku 2008 působil na pozici provozního ředitele v investiční společnosti ČP INVEST (člen skupiny PPF), následně spolupracoval s investiční skupinou VIGO na projektu DIRECT pojišťovny.

„Mám rád nová neotřelá řešení, jsem zastánce jednoduchého, klientského přístupu.“

Bc. Martin Pšaidl

společník

Bc. Martin Pšaidl

Po absolvování bakalářského studia na Provozně ekonomické fakultě ČZU pracoval na manažerských pozicích v České pojišťovně. V letech 2005 až 2017 působil jako obchodní ředitel v investiční společnosti ČP INVEST, a.s. (nyní Generali Investment CEE, a.s.).

V letech 2013 – 2015 byl obchodním ředitelem a místopředsedou představenstva v Penzijní společnosti České pojišťovny, a.s.